Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
CE 150 οριζόντια μηχανή Τύπου πρεσών χαρτονιού πίεσης
| Όνομα: | Πλαστική πρέσα |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
Υδραυλική οριζόντια πρέσα Wastepaper εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα: | Να συσκευάσει άχρηστων χαρτιών μηχανή |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
52.5KW οριζόντια μηχανή Τύπου
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1900*1120*1300mm |
|---|---|
| Μέγεθος χοανών τροφών: | 2200*1120*1300mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΜΑΤΩΝ: | (0-1200) *1120*1300mm |
55kw οριζόντια πρέσα αργιλίου απορρίματος σχεδίου ODM
| Όνομα: | Πρέσα αργιλίου απορρίματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Ημι αυτόματος υφαντικός οριζόντιος συσκευάζοντας Τύπος μετάλλων εγγράφου πλαστικός
| Όνομα: | Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
Y82-160ton Υδραυλική κάθετη συσκευή βαλβίδωσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Βίδα: | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
Μηχανή δεματοποίησης χαρτιού Y82-200 κάθετης διάταξης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-200 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Πλαστική Κάθετη Μηχανή Δεσμοποίησης Y82-160
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Βίδα: | Διπλή βίδα |
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
Μηχανή κάθετου δεματοποιητή χαρτιού Y82-100
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-100 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Y82-400 Υδραυλική Κάθετη Μηχανή Δεσμοποίησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-400 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |

