Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ baling equipment ] αγώνας 358 προϊόντα.
250 τόνων Μηχανή συσκευασίας αποβλήτων μετάλλων Υδραυλική κίνηση για συμπιεσμό απορριμμάτων χάλυβα / σιδήρου
| Τετάρτη: | 380V/3P 50Hz |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι και πράσινο (Προσαρμοσμένο) |
| Δύναμη: | 570,05kW |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 2500*2000*1200 (χιλ.) |
Y81K-400 Scrap Metal Hydraulic Baling Machine with 600x600mm Bale Size 400-700kg Bale Weight and 135Kw Motor
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Τύπος: | Υδραυλικά ψαλίδια ψαλίδων |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
Διπλή κύρια μηχανή πρεσών παραγωγής δεμάτων κυλίνδρων για το παλιοσίδερο/το αργίλιο
| μέγεθος δεμάτων: | 500*500mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 2500*2000*1200mm |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 300-500Kg |
Να συσκευάσει απορρίματος μετάλλων 1500 τόνου ανακύκλωση μηχανών υδραυλική
| Τάση: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 30-45 τόνοι/ωρ. |
| Βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1400- 2100 κλ |
Y81K-315 Hydraulic Waste Metal Baling Machine with 315 Ton Force 3500x3000x1200mm Press Box and 600-900Kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 3500*3000*1200 (mm) |
Y82-25F Υδραυλική κάθετη συσκευή συσκευασίας με 250 τόνους ισχύος και 1000*800*1500mm μέγεθος κιβωτίου τύπου για συσκευασία αποβλήτων χαρτιού
| Αριθμό μοντέλου: | Y82-25F |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Y82-400 Υδραυλική Κάθετη Μηχανή Δεσμοποίησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-400 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
Να συσκευάσει παλιοσίδερου υδραυλική μηχανή Τύπου για το αργίλιο χαλκού μετάλλων
| Μέγεθος (L*W*H): | 5100*1800*2500mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1600*950*700mm |
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
250kg υδραυλική να συσκευάσει μηχανή πρεσών απορρίματος CE ISO 380v Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Οριζόντια υδραυλική μηχανή πρεσών μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |

