Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ horizontal cardboard baler ] αγώνας 215 προϊόντα.
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 2500*2000*1200 (χιλ.) |
Y82-25F Υδραυλική κάθετη συσκευή συσκευασίας με 250 τόνους ισχύος και 1000*800*1500mm μέγεθος κιβωτίου τύπου για συσκευασία αποβλήτων χαρτιού
| Αριθμό μοντέλου: | Y82-25F |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Να συσκευάσει χαρτονιού αχύρου οριζόντιος ημι αυτόματος χειρωνακτικός ιμάντας μηχανών
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 100 τόνος |
| Τάση συστημάτων: | 31.5 MPA |
52.5KW οριζόντια μηχανή Τύπου
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1900*1120*1300mm |
|---|---|
| Μέγεθος χοανών τροφών: | 2200*1120*1300mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΜΑΤΩΝ: | (0-1200) *1120*1300mm |
Οριζόντια μηχανή Τύπου Wastepaper και μπουκαλιών 52.5KW της Pet
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1900*1120*1300mm |
|---|---|
| Μέγεθος χοανών τροφών: | 2200*1120*1300mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΜΑΤΩΝ: | (0-1200) *1120*1300mm |
Συσκευάζοντας αυτόματος βγάζοντας Τύπος μηχανών απορρίματος 280 τόνου πλήρως
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική πρέσα μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 280 τόνος |
Y81QF να συσκευάσει απορρίματος ανακύκλωσης 350KG 280 τόνου πλήρης αυτόματη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική πρέσα μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 280 τόνος |
Να συσκευάσει απορρίματος εγγράφου ελέγχου PLC μηχανή 125 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική πρέσα |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Αυτόματο να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 125 τόνος |
Κύριο κύλινδρο Ένα ή δύο μηχανή συμπιεστή σκουπιδιών Το κλειδί σας για ομαλή και γρήγορη συμπιεστική σκουπιδιών
| Nominal Thrust: | 2500 KN |
|---|---|
| Condition: | New |
| Operation Method: | Automatic, Remote Control Operation |
Ημι αυτόματη πλαστική να συσκευάσει άχρηστων χαρτιών μηχανή με το χειρωνακτικό δέσιμο
| Εξουσία: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Μέγεθος χοανών: | 2000*900MM |

