Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic bale press machine ] αγώνας 469 προϊόντα.
Y81K-315 Hydraulic Scrap Press Machine with 3000*2500*1200mm Press Box and 600*600mm Bale Size
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 3000*2500*1200 (mm) |
Να συσκευάσει παλιοσίδερου υδραυλική μηχανή Τύπου για το αργίλιο χαλκού μετάλλων
| Μέγεθος (L*W*H): | 5100*1800*2500mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1600*950*700mm |
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
Αυτόματη πρέσα παλιοσίδερου που βγάζει να συσκευάσει τη μηχανή Τύπου για την ανακυκλώνοντας βιομηχανία
| Όνομα: | Μηχανή πρεσών παλιοσίδερου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δεματοποίηση ανακύκλωση απορριμμάτων μετάλλων |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Remote έλεγχος |
Dalongkai Y81K-400 400 Ton Hydraulic Scrap Press Machine with 4000x3500x1300mm Press Box for Metal Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 400 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 4000*3500*1300 (mm) |
250t υδραυλική αποβλήτων ανακυκλώνοντας βιομηχανία μετάλλων μηχανών Τύπου μετάλλων συσκευάζοντας
| Όνομα: | Υδραυλικό Μεταλλικό Δεματοποιητή |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλα αποβλήτων (σίδηρος, χαλκός, αργίλιο, ανοξείδωτο, κ.λπ.) |
| Κίνηση: | Υδραυλική κίνηση |
200T να συσκευάσει ελέγχου αυτόματη υδραυλική 380V PLC μηχανή Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Να συσκευάσει μετάλλων αποβλήτων μηχανή |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 200 τόνος |
1000 υδραυλικών να συσκευάσει απορρίματος Τύπου τόνοι κυλίνδρων μηχανών διπλών κύριων
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 25 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1300- 1900kg |
Υδραυλική μηχανή πρεσών απορρίματος ανοξείδωτου/να συσκευάσει παραγωγής μηχανή Τύπου
| Μέγεθος (L*W*H): | 5300*4200*3200mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 2000*1700*1000mm |
| siza δεμάτων (W*H): | 500*500mm |
Να συσκευάσει απορρίματος ανοξείδωτου υδραυλική μηχανή Τύπου/να συσκευάσει απορρίματος μετάλλων μηχανή
| Μέγεθος (L*W*H): | 5300*4200*3200mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 2000*1700*1000mm |
| siza δεμάτων (W*H): | 500*500mm |

