Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic scrap shear ] αγώνας 545 προϊόντα.
Y81F-200 Hydraulic Scrap Metal Baler with 200 Ton Force 1800x1400x800mm Press Box and 300x300mm Bale Size for High Efficiency Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81F-200 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 200 τόνοι |
| Μέγεθος πλαισίου: | 1800*1400*800 (mm) |
Υδραυλική πρέσα παλιοσίδερου αυτόματη για τους ανακυκλώνοντας ΚΚ σιδήρου 700*700 χάλυβα αποβλήτων
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 25 τόνοι/ωρ. |
| Βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1300- 1900kg |
Y81QF-250 Hydraulic Scrap Metal Baler with 2500x2000x1200mm Press Box and 600x600mm Bale Size for 300-500Kg Scrap Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81QF-250 |
|---|---|
| Τύπος: | πρέσα παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Compactor with 600x600mm Bale Size 3000x2500x1200mm Press Box and 400-700kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Τύπος: | πρέσα παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
WS-500 Τσεκούρι με μέγιστη δύναμη κοπής 5000kn και μήκος λεπίδας 1400/1600mm Υδραυλική μηχανή κοπής μετάλλων
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 5000kN |
|---|---|
| Μήκος λεπίδας: | 1400/1600 mm |
| Ποσοστό παραγωγής: | 6-9t/H |
WS-630 Υδραυλική Ξυλοκοπή με 8-15 T/H Ποσοστό παραγωγής 110kw Δύναμη και ύψος κοπής 420mm
| Μοντέλο Αρ.: | WS-630 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 6300kN |
| Μήκος λεπίδας: | 1600mm |
Ανοικτή κουρά παλιοσίδερου κιβωτίων τροφών ύφους για το υδραυλικό πιάτο σιδήρου και χαλκού
| Ονομαστική δύναμη: | 120Tons ~500Tons |
|---|---|
| οδηγημένος: | Υδραυλικός |
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου (L*W*H): | 6000*1600*900MM |
110kw υδραυλική μηχανή κουράς ατσάλινων σκελετών τεχνών μετάλλων
| Προϊόν Nmae: | Υδραυλική κουρά |
|---|---|
| Τέμνων τρόπος: | Κουρά |
| Σύστημα ελέγχου: | Αυτόματος έλεγχος ή χειρωνακτικός έλεγχος |
Υδραυλική απορρίματος χαλκού μηχανή Τύπου μετάλλων αποβλήτων πρεσών βαριά
| Όνομα προϊόντων: | Πρέσα χαλκού απορρίματος |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 630 τόνος |
| Δύναμη: | 100.9kw |
Υδραυλικά ξέσματα 55*4 KW αργιλίου μηχανών πρεσών μετάλλων απορριμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Πρέσα απορριμάτων μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλικό Drive |
| Σύστημα ελέγχου: | Σύστημα ελέγχου PLC |

