Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ industrial baler ] αγώνας 511 προϊόντα.
26MPa υδραυλική πιέζοντας μηχανή αργιλίου συμπιεστών πρεσών παλιοσίδερου
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευάζοντας μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Αυτόματο μπροστινό να βγάλει |
| Ονομαστική ώθηση: | 2500 KN |
200t υδραυλική μηχανή 50HZ Τύπου πρεσών μετάλλων αποβλήτων αυτόματου ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Main Cyl.Force: | 200 τόνων |
Υδραυλική πρέσα Crap Τύπου καλωδίων χαλκού ορείχαλκου για το μέταλλο που ανακυκλώνει 600*600 χιλ. 4000KN
| Όνομα προϊόντων: | Τύπος παλιοσίδερου |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 4000KN |
| Μέγεθος του κιβωτίου τροφών: | 3000*2500*1200 χιλ. |
Ηλεκτρική συσκευή συσκευασίας απορριμμάτων με μέθοδο εκφόρτωσης με πλευρική ώθηση
| Μέγεθος τμημάτων δεμάτων: | 500x500 mm |
|---|---|
| Μέθοδος απαλλαγής: | Πλευρική σπρώξιμο έξω |
| Υλικό: | Χάλυβας απορρίματος, χαλκός απορρίματος, σίδηρος απορρίματος, αργίλιο απορρίματος, κ.λπ. |
Αυτοματοποιημένη μηχανή συσκευασίας απορριμμάτων για υψηλή παραγωγικότητα 500x500 χιλιοστά
| Τετάρτη: | 380V/3P 50Hz |
|---|---|
| Δύναμη: | 570,05kW |
| Εφαρμογή: | Συσκευάζοντας παλιοσίδερο Τύπου |
Καινοτόμος Μηχανή Πρεσαρίσματος Μετάλλων Ομαλής Λειτουργίας με Ονομαστική Ισχύ 7,5 Kw
| Λέξη-κλειδί: | να συσκευάσει μετάλλων μηχανή |
|---|---|
| Αποδέσμευση Bale: | Προηγούμενο Τύπος |
| Ενιαίος χρόνος εκτέλεσης: | Περίπου η δεκαετία του '90 |
Μηχανή Πρεσαρίσματος Απορριμμάτων 7.5 Kw Ισχυρή Αποδοτική
| Τύπος Συσκευασίας: | Ταινία |
|---|---|
| Ισχύς: | 75 kW |
| Μέθοδος απόρριψης: | Γυρίστε την Μπαλέ μπροστά |
Υδραυλική πρέσα μεταλλικών απορριμμάτων 55kW με εμπρόσθια εκφόρτωση 300-500kg
| Τύπος ισχύος: | ΥΔΡΟΥΛΙΚΗ ΚΑΜΠΗ |
|---|---|
| Μέθοδος απόρριψης: | Προηγούμενο Τύπος |
| Τύπος Συσκευασίας: | Γυμνή συσκευασία |
Ο αέρας δρόσισε το PLC μηχανών πρεσών απορρίματος που ελέγχθηκε για τη βιομηχανική χρήση
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Μέθοδος λειτουργίας: | Λειτουργία αυτόματου, τηλεχειρισμού |
| Παραγωγικότητα: | Περίπου 7-15 Bale/ώρα |
7.5 KW Μηχανή Συμπίεσης Μεταλλικών Απορριμμάτων με Εκφόρτωση Μπάλας προς τα Εμπρός
| Αποδέσμευση Bale: | Προηγούμενο Τύπος |
|---|---|
| Ενιαίος χρόνος εκτέλεσης: | Περίπου η δεκαετία του '90 |
| Βάρος δεμάτων: | 300-500kg |

