Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ metal briquetting machine ] αγώνας 73 προϊόντα.
WS-400 Οριζόντια μηχανή κοπής με 4000kn Max κόψιμη δύναμη 1400mm μήκος λεπίδας και αυτόματη λειτουργία
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-400 |
|---|---|
| Τύπος: | Καταστροφέας εγγράφων παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
200kg αυτόματο υδραυλικό μέταλλο υψηλής πυκνότητας μηχανών πρεσών απορρίματος
| Τύπος μηχανών: | Πρέσα απορριμάτων μετάλλων |
|---|---|
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
| Βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 110- 200kg |
Υδραυλική κίνηση Σπασμένο Χάλυβα Shredder με σκληρό κράμα κόπτης για λεπτή άλεση μεταλλικής ανακύκλωσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-900 |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανών: | 15-20 (T/H) |
| Τύπος ισχύος: | υδραυλική κίνηση |
WS-630 μοντέλο τσεκούρι με μέγιστη δύναμη κοπής 6300kn και μήκος λεπίδας 1400mm για ανακύκλωση των μεταλλικών συντρίμμων
| Μοντέλο Αρ.: | WS-630 |
|---|---|
| Τύπος: | Καταστροφέας εγγράφων παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
Dalongkai Y81K-400 400 Ton Hydraulic Scrap Press Machine with 4000x3500x1300mm Press Box for Metal Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 400 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 4000*3500*1300 (mm) |
WS-400 Τεχνουργήματα για το ξύλο με ρυθμό παραγωγής 4-7t/h και ισχύ 74kw για την αποτελεσματική επεξεργασία των μεταλλικών σκουπιδιών
| Μοντέλο Αρ.: | WS-400 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 4000KN |
| Μήκος λεπίδας: | 1000mm |
WS-630 Υδραυλική Ξυλοκοπή με 8-15 T/H Ποσοστό παραγωγής 110kw Δύναμη και ύψος κοπής 420mm
| Μοντέλο Αρ.: | WS-630 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 6300kN |
| Μήκος λεπίδας: | 1600mm |
Διπλού Άξονα Μηχανή Τεμαχισμού Χάλυβα με Συμπαγή Δομή, Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας και Υψηλή Απόδοση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | dsd |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Δοχείο |
| Προσδιορισμός: | 12*5,5μ |
Υδραυλική πρέσα Crap Τύπου καλωδίων χαλκού ορείχαλκου για το μέταλλο που ανακυκλώνει 600*600 χιλ. 4000KN
| Όνομα προϊόντων: | Τύπος παλιοσίδερου |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 4000KN |
| Μέγεθος του κιβωτίου τροφών: | 3000*2500*1200 χιλ. |

