Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ metal recycling shredder ] αγώνας 66 προϊόντα.
Δύο άξονες θρυμματιστή με 42CrMo Blade PLC έλεγχο και υψηλή ροπή χαμηλή ταχύτητα για πλαστικό συντρίμμιο μηχανή ανακύκλωσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | DSD60 |
|---|---|
| επεξεργασμένο υλικό: | Πλαστικό μπουκάλι |
| Τύπος πλαστικού: | PVC |
Γραμμή τεμαχισμού παλιοσίδερων PSX-1200 με υδραυλική κίνηση 1200KW και σφυροκόπτη για λεπτοαλεσμό
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-1200 |
|---|---|
| Εξουσία: | 1200(1600)(Kw) |
| Μοτέρ: | 25-40 (t/h) |
Μηχανή διακόπτη χάλυβα με έλεγχο PLC με λεπίδα 42CrMo για ανακύκλωση χαμηλής ταχύτητας υψηλής ροπής
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | DSD60 |
|---|---|
| επεξεργασμένο υλικό: | Πλαστικό μπουκάλι |
| Τύπος πλαστικού: | PVC |
Μεγάλος καταστροφέας εγγράφων παλιοσίδερου χάλυβα βιομηχανικός με τον έλεγχο PLC ζωνών μεταφορέων
| Εξουσία: | 400KW~4500kW |
|---|---|
| Μήκος λεπίδων: | 12002500mm |
| Ονομαστική δύναμη: | 400Tons ~4500Tons |
Υδραυλική μηχανή για τη θραύση απόβλητων μετάλλων με κοπτήρα σκληρού κράματος για την λεπτή άλεση των μεταλλικών αποβλήτων
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-6868 |
|---|---|
| Τύπος: | Θραυστήρας σφυρί |
| Αντικείμενο: | Μέταλλο |
Υδραυλικός τεμαχιστής μετάλλων για παλιοσίδερα με κοπτήρες από σκληρό κράμα για μύλους σφυροκοπής λεπτής άλεσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-5070 |
|---|---|
| Τύπος: | Θραυστήρας σφυρί |
| Αντικείμενο: | Μέταλλο |
Υδραυλική κίνηση Σκάρπε μεταλλικών αποβλήτων με κόπτη σκληρού κράματος για την εκ νέου χρήση της λεπτής άλεσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-98114 |
|---|---|
| Τύπος: | Θραυστήρας σφυρί |
| Αντικείμενο: | Μέταλλο |
Αυτόματη χάλυβα παραγωγή υψηλής αποδοτικότητας καταστροφέων εγγράφων παλιοσίδερου σιδήρου μικρή
| Αριθμό μοντέλου: | PSx |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομερειών: | Nude |
| Μήκος λεπίδων: | 12002500mm |
Γραμμή μηχανών καταστροφέων εγγράφων χάλυβα απορρίματος για να αυξήσει την αυτοματοποίηση υψηλού βαθμού ικανότητας διάλυσης
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
|---|---|
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
| Κατάσταση: | Νέα |
Ενέργεια - μηχανή καταστροφέων εγγράφων σιδήρου αποταμίευσης με υδραυλικό περιστροφής υψηλής ταχύτητας Drive
| Αριθμό μοντέλου: | PSx |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομερειών: | Nude |
| Μήκος λεπίδων: | 12002500mm |

