Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ plastic baling press ] αγώνας 229 προϊόντα.
Η αποσυνθέτοντας μηχανή διακοπτών δεμάτων με τις λαβίδες καθοδηγεί τη μεταβλητή εκτατή δύναμη 600KN
| εφαρμογή: | Δέμα παλιοσίδερου που σπάζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη: | 600KN |
| Εξουσία: | 55KW |
Μηχανή Υδραυλικής Κάθετης Πρέσας Y82-315 με Δύναμη 315 Τόνων και Ηλεκτρονικό Έλεγχο για Πρεσάρισμα Χαρτιών
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-315 |
|---|---|
| υλικό επεξεργασμένο: | Πλαστικό μπουκάλι |
| πλαστικού τύπου: | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
25 τόνων υδραυλική μηχανή βαλεντοποίησης κάθετης κίνησης υπό πίεση με προσαρμόσιμο μέγεθος σφραγίδας για τα απόβλητα χαρτιού και πλαστικών μπουκαλιών
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-25 |
|---|---|
| υλικό επεξεργασμένο: | Πλαστικό μπουκάλι |
| πλαστικού τύπου: | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
Κινητή Υδραυλική Πρέσα Δέσμης Χαρτιού με Λειτουργία Ελέγχου με Κουμπί και Πίεση Συστήματος 12,5 Mpa
| Power: | 2.2 KW |
|---|---|
| Feed Hopper Size: | 2200*1120*1300mm |
| Power Source: | Electric Motor |
Υδραυλικός Πρεσα Μπαλοποίησης Χαρτιού 50-100 Τόνων Δύναμης Συμπίεσης με Ηλεκτροκινητήρα Ημιαυτόματης Λειτουργίας για Βιομηχανική Ανακύκλωση Χαρτιού
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Pump: | 160YCY*2 |
| Power: | 2.2 KW |
Υδραυλικός πρέσος συσκευασίας χαρτιού με πίεση συμπίεσης 50-100 τόνων 2200*1120*1300mm Τροφοδοτική θήκη και ημιαυτόματη λειτουργία
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Power: | 2.2 KW |
| Pump: | 160YCY*2 |
Να συσκευάσει χαλκού σιδήρου αργιλίου απορρίματος 630 τόνου ανακύκλωση Τύπου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | να συσκευάσει μετάλλων μηχανή |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 630 τόνος |
| Δύναμη: | 100.9kw |
Y82-315 πρέσα άχρηστων χαρτιών, υδραυλική Drive κατακόρυφος ανακύκλωσης πρεσών πλαστικών ταινιών
| Όνομα προϊόντων: | Πολλών χρήσεων κάθετη πρέσα |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
60kw υδραυλική ικανότητα μηχανών Τύπου μετάλλων υψηλής πυκνότητας 6-12 δέματα ανά ώρα
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 2500*2000*1000mm |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΔΕΜΑΤΩΝ: | 400*400mm |
| Ικανότητα: | 6-12 δέματα ανά ώρα |
Υδραυλική μηχανή Τύπου απορρίματος cOem αργιλίου 200T αποβλήτων
| Όνομα προϊόντων: | υδραυλική να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 200 τόνος |

