Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ scrap shearing machine ] αγώνας 552 προϊόντα.
Αυτόματη Μηχανή Ψαλιδιού WS-500 με Μέγιστη Δύναμη Κοπής 5000kn, Μήκος Λεπίδας 1400mm και Ρυθμό Παραγωγής 6-8t/H
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-500 |
|---|---|
| Τύπος: | Καταστροφέας εγγράφων παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
Μεγάλο κιβωτίων μεγέθους μετάλλων κουράς μήκος 1600mm λεπίδων ώθησης μηχανών μηχανών υδραυλικό
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 6000*1600*700mm |
|---|---|
| αντλία: | 2*HY320 |
| Ονομαστική δύναμη: | 500Ton |
Υδραυλικός οριζόντιος διπλός κύλινδρος μηχανών ανθρακόπλινθων απορρίματος μετάλλων
| Όνομα: | Μηχανή ανθρακόπλινθων παλιοσίδερου |
|---|---|
| Κίνηση: | Υδραυλικός |
| Υλικό απορρίματος: | Διάφορα απορρίματα παλιοσίδερου |
Μηχανή πρεσών απορρίματος ελέγχου PLC 250 τόνου 60KW
| Όνομα προϊόντων: | Briquetting μετάλλων μηχανή |
|---|---|
| Τύπος λειτουργίας: | Προαιρετικό εγχειρίδιο ή έλεγχος PLC |
| Τάση: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
Το ημι αυτόματο εγχειρίδιο 315 τόνου παίρνει τη μηχανή πρεσών απορρίματος
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική μηχανή Τύπου μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Χειρωνακτική επανάληψη |
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
630t μέσος 110kw PLC ημι αυτόματος μηχανών πρεσών απορρίματος ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική να συσκευάσει μετάλλων αποβλήτων μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 630 τόνος |
| Δύναμη: | 110KW |
Κρύο κρατικών τέμνον σαν αλλιγάτορας μετάλλων υδραυλικό Drive μηχανών χάλυβα κουρεύοντας
| Εφαρμογή: | Παλιοσίδερο |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 120Tons |
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
2000 να συσκευάσει βαλβίδων μηχανών 50HZ πρεσών απορρίματος μετάλλων τόνου αργίλιο Τύπου
| Όνομα: | Πρέσα παλιοσίδερου |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλικό σύστημα |
| Τάση: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
μηχανή πρεσών απορρίματος 380V 50HZ αυτόματος Τύπος μετάλλων 1500 τόνου υδραυλικός
| Τάση: | 380V 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 30-45 τόνοι/ωρ. |
| Βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1400- 2100 κλ |
Να συσκευάσει απορρίματος φραγμών μορφής 37KW 200t κυλινδρική μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Να συσκευάσει παλιοσίδερου μηχανή |
|---|---|
| Υλικό/μέταλλο επεξεργασμένα: | Ορείχαλκος/χαλκός, ΚΡΑΜΑ, κ.λπ. |
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |

