Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ shear cutter machine ] αγώνας 38 προϊόντα.
Υδραυλικός τεμαχιστής μετάλλων με κοπτήρα από σκληρό κράμα για σφυροκόπτη λεπτής άλεσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-6868 |
|---|---|
| Τύπος: | Θραυστήρας σφυρί |
| Αντικείμενο: | Μέταλλο |
PSX-750 Υδραυλική σπαστική σιδηροτροφή με ισχύ 750KW και σκληρό κοπτήρα κράματος για αποτελεσματική ανακύκλωση μετάλλων
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-750 |
|---|---|
| Εξουσία: | 750(1000)(Kw) |
| Μοτέρ: | 15-20 (T/H) |
PSX-1500 Υδραυλικός Θρυμματιστής Απορριμμάτων με Κοπτήρα από Σκληρό Κράμα για Λεπτομερή Άλεση Μεταλλικών Απορριμμάτων
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-1500 |
|---|---|
| Μοτέρ: | 40-50 (T/H) |
| Τύπος: | Θραυστήρας σφυρί |
PSX-750 γραμμή θρυμματισμού χάλυβα με 750KW ισχύς υδραυλική κίνηση και σκληρό κράμα κόπτης για την ανακύκλωση μετάλλων
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-750 |
|---|---|
| Εξουσία: | 750(1000)(Kw) |
| Μοτέρ: | 15-20 (T/H) |
Μεγάλη μηχανή κοπής βαρέων μεταλλικών απορριμμάτων Q91-1000
| Control Method: | PLC with remote control |
|---|---|
| Press box size: | 8000*2000*1200mm |
| blade length: | 2100mm |
120 - 500 χάλυβα κοπτών παλιοσίδερου κουράς/900mm κουρεύοντας τόνοι απορρίματος λεπίδων
| Εξουσία: | 15KW~44kW |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
| Προδιαγραφές κουράς: | Πιάτο 400*40 χάλυβα |
Διπλού Άξονα Μηχανή Τεμαχισμού Χάλυβα με Συμπαγή Δομή, Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας και Υψηλή Απόδοση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | dsd |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Δοχείο |
| Προσδιορισμός: | 12*5,5μ |
ΨΑΡ-8000 Κόφτης Σκληρού Κράματος για Τεμαχισμό Μεταλλικών Σκουπιδιών με Ισχύ 4500KW και Άνοιγμα Τροφοδοσίας 2500mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | PSX-8000 |
|---|---|
| Υλικό κόφτη: | Σκληρό κράμα |
| Τύπος μονάδας δίσκου: | Υδραυλικός |

