Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
Y82-250 Βόρειος βαλτήρας υδραυλικός βαλτήρας 250 τόνων προσαρμόσιμος πολυλειτουργικός για υφάσματα ανακύκλωση μεταλλικών πλαστικών
Λεπτομέρειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Υ82-250 | Κύριο Cyl.Force | 250 τόνος |
|---|---|---|---|
| μέγεθος κουτιού τύπου | 2200*1600*3500 (mm) | Τμήμα Bale | 2200*1600 (mm) |
| Εξουσία | 45 ((KW) | Απαλλαγή δεμάτων | Σπρώξιμο τσάντας |
| Τύπος | Υδραυλικός πρέσος τεσσάρων στήλων | Μέγεθος λιμένων τροφών | 2200*2500 χλστ |
| Ύψος μπροστινής πόρτας | 1000mm | Ώρα μονού κύκλου | 150 δευτερόλεπτα |
| Μέθοδος εξόδου | Πλάγια ώθηση | Προδιαγραφές ισχύος | 380V/3P 50Hz |
| Παραγωγική ικανότητα | 10 σετ/μήνα | Εύρος πίεσης | 15 τόνοι έως 400 τόνοι |
| Μέγεθος κουτιού υλικού | 1500*900*1900 χλστ | ||
| Επισημαίνω | Κάθετη δεματοποιή 250 τόνων,Προσαρμόσιμο υδραυλικό χορτοδετικό,Πολυλειτουργική μηχανή πρέσας δεματοποίησης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Υδραυλική Μηχανή Πρέσας Μπαλοποίησης Πλαστικών Υφασμάτων Y82-250 Κάθετη Μπαλοποιητής
Οι κάθετοι μπαλοποιητές της σειράς Y82 είναι πολυλειτουργικά μηχανήματα σχεδιασμένα για τη συσκευασία διαφόρων απορριμμάτων υλικών, συμπεριλαμβανομένων παλιοσιδήρων από ανοξείδωτο χάλυβα, παλιοσιδήρων από αλουμίνιο, βαρελιών λαδιού, κουτιών από λευκοσίδηρο, πλαστικών μπουκαλιών, απορριμμάτων χαρτονιού, υφασμάτων και άλλων. Αυτό το μοντέλο Y82-250 διαθέτει μεγάλο κουτί υλικών προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη, με το τυπικό μας μέγεθος να είναι 1500*900*1900 mm. Τόσο η πίεση του κυλίνδρου όσο και οι διαστάσεις του κουτιού υλικών μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις συγκεκριμένες ανάγκες.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Η πίεση πρέσας μπαλοποίησης κυμαίνεται από 15 τόνους έως 400 τόνους με πλήρεις επιλογές προδιαγραφών
- Υδραυλικό σύστημα κίνησης πίεσης με σχεδιασμό επάνω κυλίνδρου λαδιού, που δεν απαιτεί υπόγεια θεμελίωση
- Όλοι οι κύλινδροι λαδιού χρησιμοποιούν εισαγόμενους δακτυλίους στεγανοποίησης για αξιόπιστη ποιότητα και εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Προσαρμόσιμο μέγεθος μπλοκ συσκευασίας και διαστάσεις θαλάμου συμπίεσης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Αριθμός Μοντέλου | Y82-250~Y82-1600 |
| Πιστοποίηση | SGS |
| Τόπος Προέλευσης | Jiangsu P.R. China |
| Όνομα Προϊόντος | Πολυλειτουργικός μπαλοποιητής απορριμμάτων |
| Μοντέλο | Y82-250 |
| Μέγεθος Θύρας Τροφοδοσίας | 2200*2500mm |
| Ύψος Μπροστινής Πόρτας | 1000mm |
| Χρόνος Ενιαίου Κύκλου (Χωρίς Φορτίο) | Περίπου 150 δευτερόλεπτα |
| Μέθοδος Εξαγωγής | Πλευρική Ωθηση |
| Προδιαγραφές Τροφοδοσίας | 380V/3P 50Hz |
| Ισχύς | 45kw |
Εμπορικοί Όροι
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 Σετ |
| Τιμή | Διαπραγματεύσιμη |
| Όροι Πληρωμής | 30% T/T Προκαταβολή |
| Δυνατότητα Παροχής | 15 σετ ανά μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας | Συσκευασία αξιόπλοη |
| Υπηρεσία Μετά την Πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για εξυπηρέτηση στο εξωτερικό |
Επίδειξη Μηχανής
Εφαρμογές
- Συμπίεση και μπαλοποίηση υφαντών σάκων, υφασμάτων, απορριμμάτων χαρτιού και παλιοχάρτου για αποτελεσματική μεταφορά και αποθήκευση
- Συμπίεση και μπαλοποίηση μαλλιού και μαλλωτών σφαιρών
Γιατί να επιλέξετε την Dalongkai Technology
Η Dalongkai Technology Co., Ltd. ειδικεύεται στην έρευνα, ανάπτυξη και κατασκευή υδραυλικών μηχανημάτων για τη βιομηχανία ανακύκλωσης παλιοσιδήρων. Με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας, δεσμευόμαστε να συμβάλλουμε στους ανανεώσιμους πόρους και την προστασία του περιβάλλοντος. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει μπαλοποιητές μετάλλων και ψαλίδια μετάλλων σχεδιασμένα για την αποτελεσματική διαχείριση παλιοσιδήρων, αυξάνοντας την κερδοφορία μειώνοντας τα λειτουργικά κόστη.
Οι Εγκαταστάσεις μας
Πιστοποιήσεις
Συσκευασία & Αποστολή
Συχνές Ερωτήσεις
Πώς μπορώ να λάβω υπηρεσία μετά την πώληση;
Παρέχουμε εγγύηση ενός έτους και δια βίου συντήρηση. Τα ανταλλακτικά παρέχονται δωρεάν εάν τα προβλήματα οφείλονται σε κατασκευαστικά ελαττώματα. Για ζητήματα που προκαλούνται από τον χρήστη, τα ανταλλακτικά είναι διαθέσιμα με κόστος. Η άμεση τηλεφωνική υποστήριξη είναι πάντα διαθέσιμη.
Μπορώ να επισκεφτώ το εργοστάσιό σας πριν από την παραγγελία;
Ναι, καλωσορίζουμε επισκέψεις στο εργοστάσιο. Η εγκατάστασή μας βρίσκεται στη διεύθυνση 29# Panlongshan Road, Jiangyin city, Jiangsu province, 214429, P.R China, κοντά στο αεροδρόμιο Shanghai Pudong. Παρέχουμε υπηρεσίες παραλαβής από το αεροδρόμιο και κράτησης ξενοδοχείου.
Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε κατασκευαστής με δικό μας εργοστάσιο που λειτουργεί για πάνω από 20 χρόνια, με το 50-60% της παραγωγής να αφιερώνεται σε εξαγωγικές αγορές.
Πώς μπορώ να εμπιστευτώ την εταιρεία σας;
Με 20 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στο σχεδιασμό, παρέχουμε κατάλληλες προτάσεις και ανταγωνιστικές τιμές. Κατέχουμε εθνικά διπλώματα ευρεσιτεχνίας, πιστοποιήσεις CE και ISO για όλο τον εξοπλισμό. Οι επιθεωρήσεις εργοστασίου είναι ευπρόσδεκτες και ειδικευόμαστε σε υδραυλικούς μπαλοποιητές και ψαλίδια.
Είναι η τιμή σας ανταγωνιστική;
Προμηθεύουμε μόνο μηχανήματα υψηλής ποιότητας και παρέχουμε την καλύτερη εργοστασιακή τιμή με βάση ανώτερα προϊόντα και ολοκληρωμένη υποστήριξη υπηρεσιών.
Συνιστώμενα προϊόντα

