Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ baling press machine ] αγώνας 486 προϊόντα.
Υδραυλικοί συσκευάζοντας Τύπος αυτοκινήτων υψηλής ταχύτητας/να συσκευάσει απορρίματος μετάλλων αποβλήτων μηχανή
| Αυτόματη Βαθμού: | semi-automatically |
|---|---|
| Εξουσία: | 7.5KW~110 KW |
| Cyl.Force (τόνος): | 63-400 τόνοι |
Αυτόματος υδραυλικός Drive συσκευάζοντας Τύπος μηχανών 22KW πρεσών απορρίματος μετάλλων
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός, ηλεκτρικός |
| όρος: | Νέος |
Να συσκευάσει απορρίματος μηχανή/υδραυλική πρέσα μετάλλων για το αργίλιο αποβλήτων, ανοξείδωτο
| Ονομαστική δύναμη: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| Τάση: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
Υδραυλική συσκευάζοντας σειρά Τύπου υψηλής ταχύτητας/να συσκευάσει παλιοσίδερου Τύπου Y81f
| Αυτόματη Βαθμού: | semi-automatically |
|---|---|
| Εξουσία: | 7.5KW~110 KW |
| Cyl.Force (τόνος): | 63-400 τόνοι |
Y81K-400 υδραυλική να συσκευάσει παλιοσίδερου μηχανή με τους διπλούς κύριους κυλίνδρους
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 8-12 δέματα/ώρα |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1100 - 1760kg |
Οριζόντιες υδραυλικές μηχανή πρεσών απορρίματος/πρέσα παλιοσίδερου για το αργίλιο
| Δύναμη NNominal: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
Διπλή κύρια υψηλή ταχύτητα μηχανών πρεσών απορρίματος κυλίνδρων/να συσκευάσει απορρίματος μηχανών
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 8-12 δέματα/ώρα |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1100 - 1760kg |
Διπλός κύριος κύλινδρος υψηλής πυκνότητας μηχανών πρεσών απορρίματος Powerd μηχανών/να συσκευάσει απορρίματος μηχανών
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 8-12 δέματα/ώρα |
|---|---|
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1200 - 1800kg |
| Βάρος ναυτιλίας: | Approx.150 τόνοι |

