Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ baling press machine ] αγώνας 486 προϊόντα.
Y83SW - Briquetting απορρίματος 1500 μετάλλων υδραυλικό Drive 50Hz 380V ναυπηγείων μηχανών Τύπου
| Όνομα: | Briquetting μετάλλων μηχανή Τύπου |
|---|---|
| Κίνηση: | Υδραυλική κίνηση |
| Υλικό απορρίματος: | Διάφορο τσιπ παλιοσίδερου |
Υδραυλική Πρέσα Δεσίματος Χαρτιού με Έλεγχο PLC και Χοάνη Τροφοδοσίας Μέγεθος 2200*1120*1300mm για Ημιαυτόματη Ανακύκλωση Χαρτιού
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |
Να συσκευάσει απορρίματος μετάλλων χειρωνακτικός και αυτόματος έλεγχος παραγωγής πρεσών μηχανών
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 2500*2000*1200mm |
|---|---|
| Βάρος δεμάτων: | 300-500Kg |
| Μοτέρ: | 60KW |
Υδραυλική μηχανή Τύπου απορρίματος cOem αργιλίου 200T αποβλήτων
| Όνομα προϊόντων: | υδραυλική να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 200 τόνος |
DBM-250 250 τόνων Οριζόντιο υδραυλικό πρέσο για την ανακύκλωση μετάλλων
| Μοντέλο αρ.: | Dbm-250 |
|---|---|
| Κύριο Cyl. Δύναμη: | 250 τόνοι |
| Μέγεθος πλαισίου: | 2500x1500x1000 |
Ηλεκτρικός οριζόντιος υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος απορρίματος
| Μέγεθος (L*W*H): | 4900*1500*2500mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1800*1000*700mm |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 40-90kg |
Ημι αυτόματος υφαντικός οριζόντιος συσκευάζοντας Τύπος μετάλλων εγγράφου πλαστικός
| Όνομα: | Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
Y81Q-135 μεγάλος υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος πρεσών για το εναπομείναντας μέταλλο
| Μέγεθος (L*W*H): | 4100*1300*1200mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1300*600*600mm |
| siza δεμάτων (W*H): | 600*240mm |
Διαβιβάστε έξω τον υδραυλικό συσκευάζοντας Τύπο 380V 4 - 40 τόνοι ανά βάρδια διαθέσιμη
| Βάρος δεμάτων (κλ): | 100-150kg |
|---|---|
| Μέγεθος δεμάτων (W*H): | 750*350 χιλ. |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
90 KW προσάρμοσαν το μέγεθος υδραυλικών παλιοσίδερου συσκευάζοντας δεμάτων Τύπου 600 X 600
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 5.8 - 7.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 400- 700kg |

