Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic baling machine ] αγώνας 517 προϊόντα.
Ημι αυτόματη να συσκευάσει άχρηστων χαρτιών 60kw μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετη πρέσα παλιοσίδερου |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημι αυτόματος |
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
Y82-25 Υδραυλική Κάθετη Μηχανή Δέματος Χαρτιού με Δύναμη 250 Τόνων και Προσαρμόσιμο Μέγεθος Δέματος για Αποτελεσματική Ανακύκλωση
| Αριθμό μοντέλου: | Υ82-25 |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Χειρωνακτική λειτουργίας μετάλλων δύναμη 4450*2700*2300mm πρεσών 15kW απορρίματος υδραυλική
| Μέγεθος (L*W*H): | 4450*2700*2300mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1400*900*700mm |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 80-130kG |
90 KW προσάρμοσαν το μέγεθος υδραυλικών παλιοσίδερου συσκευάζοντας δεμάτων Τύπου 600 X 600
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 5.8 - 7.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 400- 700kg |
Υψηλή ασφάλειας υδραυλική μετάλλων πρεσών δύναμη λειτουργίας 15kW μηχανών χειρωνακτική
| Μέγεθος (L*W*H): | 4450*2700*2300mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 1400*900*700mm |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 80-130kG |
SGS υδραυλικός οριζόντιος να συσκευάσει ημι αυτόματος μηχανών
| Όνομα: | Μηχανή Τύπου φραγμών |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
Y81F-200 Hydraulic Baling Press with 1800x1400x900mm Press Box and 400x400mm Bale Size for Metal Scrap Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81F-200 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 200 τόνοι |
| Μέγεθος πλαισίου: | 1800*1400*900 (mm) |
Εκδίωξη απαλλάσσοντας να συσκευάσει απορρίματος τη μηχανή
| Ονομαστική ισχύς: | 7.5 KW |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 0.4 - 0.8 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 15 - 30 κλ |
Υδραυλική μηχανή πρεσών απορρίματος ανοξείδωτου/να συσκευάσει παραγωγής μηχανή Τύπου
| Μέγεθος (L*W*H): | 5300*4200*3200mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 2000*1700*1000mm |
| siza δεμάτων (W*H): | 500*500mm |
Υδραυλικός απορρίματος πρεσών κύλινδρος πίεσης μηχανών διπλός κύριος γύρω από το φραγμό συσκευασίας
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 5 - 10 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 300-500Kg |

