Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic baling machine ] αγώνας 517 προϊόντα.
Να συσκευάσει χάλυβα αργιλίου χαλκού σιδήρου πρεσών παλιοσίδερου ανακύκλωσης αποβλήτων μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Συσκευάζοντας Τύπος απορρίματος |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Συγκέντρωση |
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |
50 να συσκευάσει Τύπου χαρτονιού τόνου οριζόντια μηχανή
| Όνομα: | Μηχανή πρεσών HPM |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Μηχανή Υδραυλικής Πρέσας Κάθετης Y82-160 με Δύναμη 160 Τόνων, Κιβώτιο Πρέσας 1100x700x1600mm και Ισχύ 22KW
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 160 τόνοι |
| μέγεθος κουτιού τύπου: | 1100*700*1600 (mm) |
Μεγάλο όγκο αλουμινίου απορριμμάτων συσκευασίας
| Εφαρμογή: | Λεπάδι μετάλλου |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 500 τόνοι ~ 600 τόνοι |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Υδραυλικός |
Να συσκευάσει απορρίματος εγγράφου ελέγχου PLC μηχανή 125 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Υδραυλική πρέσα |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Αυτόματο να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 125 τόνος |
Ημιαυτόματη χειρωνακτική να συσκευάσει απορρίματος Τύπου 60kw μηχανή για τα απόβλητα
| Όνομα προϊόντων: | Πρέσα μετάλλων αποβλήτων |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |
| Τάση: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
315 τόνοι που συσκευάζουν την κυβοειδή μηχανή πρεσών απορρίματος φραγμών
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 8.0 - 9.5 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 600- 1000kg |
Χειρωνακτική μηχανή πρεσών απορρίματος ελέγχου βαλβίδων/υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος απορρίματος
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 1.5 - 2.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 120 - 170kg |
Συσκευάζοντας Τύπος απορρίματος 315 κυλίνδρων υδραυλικός 315 τόνοι που συσκευάζουν τον κυβοειδή φραγμό δύναμης
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 8.0 - 9.5 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 600- 1000kg |
Υδραυλική Κάθετη Μπαλοποιητική Μηχανή Y82-63
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-63 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |

