Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic baling press ] αγώνας 470 προϊόντα.
Να συσκευάσει μετάλλων αποβλήτων αργιλίου απορρίματος 125 τόνου μηχανή συμπιεστών Τύπου
| Όνομα: | Μίνι πρέσα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Παλιοσίδερο (σίδηρος, χαλκός, αργίλιο, ανοξείδωτο, κ.λπ.) |
| Κίνηση: | Υδραυλική κίνηση |
Οριζόντια υδραυλική να συσκευάσει απορρίματος μηχανή Τύπου για την υψηλή ακρίβεια αργιλίου
| Δύναμη NNominal: | 63Tons ~500Tons |
|---|---|
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματα |
Διαφορετικός να συσκευάσει μπουκαλιών της Pet χρώματος υδραυλικός χειρωνακτικός έλεγχος Τύπου γύρω από το φραγμό συσκευασίας
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 0.5 - 1.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 30-50KG |
Να συσκευάσει απορρίματος κυλίνδρων 250 τόνου ενιαίο PLC μηχανών Τύπου ελεγχόμενο
| Όνομα: | Πρέσα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Παλιοσίδερο |
| Κίνηση: | Υδραυλικός |
Εκδιώξτε τον υδραυλικό να συσκευάσει τύπων εξοπλισμό 400*400mm υψηλή ταχύτητα μεγέθους δεμάτων
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1600*1200*800mm |
| μέγεθος δεμάτων: | 400*400mm |
Αυτόματος υδραυλικός Drive συσκευάζοντας Τύπος μηχανών 22KW πρεσών απορρίματος μετάλλων
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός, ηλεκτρικός |
| όρος: | Νέος |
Εκδιώξτε την υδραυλική να συσκευάσει τύπων μηχανή για τους μύλους χάλυβα ανακυκλώνοντας τη βιομηχανία
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1600*1200*800mm |
| μέγεθος δεμάτων: | 400*400mm |
Y81K-400 Scrap Metal Hydraulic Baling Machine with 600x600mm Bale Size 400-700kg Bale Weight and 135Kw Motor
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Τύπος: | Υδραυλικά ψαλίδια ψαλίδων |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
Υδραυλική Πρέσα Δεσίματος Χαρτιού με Έλεγχο PLC και Χοάνη Τροφοδοσίας Μέγεθος 2200*1120*1300mm για Ημιαυτόματη Ανακύκλωση Χαρτιού
| Dimensions: | 2000x1500x2500 Mm |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Color: | Green |

