Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ hydraulic baling press ] αγώνας 470 προϊόντα.
250kg υδραυλική να συσκευάσει μηχανή πρεσών απορρίματος CE ISO 380v Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Οριζόντια υδραυλική μηχανή πρεσών μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |
25MPa φορητό μέγεθος 800*700mm ISO9001 δεμάτων πρεσών πίεσης εργασίας εγκεκριμένο
| εφαρμογή: | Παλιοσίδερο |
|---|---|
| Πίεση εργασίας (MPA): | 21.5 (παραγωγή system6Mpa) |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
Υδραυλική μηχανή πρεσών απορρίματος ανοξείδωτου/να συσκευάσει παραγωγής μηχανή Τύπου
| Μέγεθος (L*W*H): | 5300*4200*3200mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου ((L*W*H): | 2000*1700*1000mm |
| siza δεμάτων (W*H): | 500*500mm |
Το μέταλλο αποβλήτων εκδιώκει τον κάθετο πρεσών Τύπο συμπίεσης μηχανών υδραυλικό
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετη υδραυλική πρέσα |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
Μεγάλο όγκο αλουμινίου απορριμμάτων συσκευασίας
| Εφαρμογή: | Λεπάδι μετάλλου |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 500 τόνοι ~ 600 τόνοι |
| Οδηγούμενος Τύπος: | Υδραυλικός |
Να συσκευάσει μπουκαλιών της Pet κιβωτίων κύκλου εργασιών μηχανή Τύπου για τα πλαστικά υλικά άχρηστων χαρτιών
| Όνομα Προϊόντος: | Σειρά HP οριζόντιου εγγράφου/πλαστικής πρέσας |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέα |
| εφαρμογή: | Άχρηστα χαρτιά και πλαστικό |
Αυτόματη πρέσα παλιοσίδερου που βγάζει να συσκευάσει τη μηχανή Τύπου για την ανακυκλώνοντας βιομηχανία
| Όνομα: | Μηχανή πρεσών παλιοσίδερου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δεματοποίηση ανακύκλωση απορριμμάτων μετάλλων |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Remote έλεγχος |
Dalongkai Y81K-400 400 Ton Hydraulic Scrap Press Machine with 4000x3500x1300mm Press Box for Metal Recycling
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-400 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 400 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 4000*3500*1300 (mm) |
Να συσκευάσει εγγράφου κυλίνδρων πετρελαίου τύπων μηχανή Τύπου χωρίς πλαστική υποστήριξη ιδρύματος
| εφαρμογή: | Υφαμένες τσάντες, έγγραφο |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Εξουσία: | 22kW |
25 συσκευάζοντας τόνοι Τύπου εγγράφου ενσωμάτωσαν δεμένες τις γραφείο προετοιμασμένες Belay αυλακώσεις 1440 ρ/λ.
| Όνομα Προϊόντος: | Πρέσα εγγράφου υπεραγορών PB |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Ονομαστική ταχύτητα: | 1440 r/min |

