Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ paper baling press ] αγώνας 300 προϊόντα.
Υδραυλική να συσκευάσει απορρίματος φραγμών Drive κυβοειδής μηχανή με το χειρωνακτικό έλεγχο βαλβίδων
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 2.5 - 4.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 250 - 450kg |
Υ82-160 Υδραυλική κάθετη συσκευή σφραγίσματος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Να συσκευάσει ελέγχου PLC οριζόντια μηχανή/πλαστική μηχανή πρεσών χαρτονιού εφημερίδων
| Μοτέρ: | 55+15 KW |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Εκδιώξτε την υδραυλική να συσκευάσει τύπων μηχανή για τους μύλους χάλυβα ανακυκλώνοντας τη βιομηχανία
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1600*1200*800mm |
| μέγεθος δεμάτων: | 400*400mm |
Να συσκευάσει κλουβιών πλαστική οριζόντια λειτουργία κουμπιών ώθησης μηχανών διαθέσιμη
| Αυτόματη Βαθμού: | Ημιαυτόματος αυτόματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 15KW~37kW |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
Μηχανή πρεσών άχρηστων χαρτιών ελέγχου κουμπιών για τη λεωφόρο αγορών με το βούλωμα δύο καρφιτσών
| Εξουσία: | 2.2 KW |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Ονομαστική δύναμη: | 25 τόνοι |
Κάθετη μεγαλύτερη πυκνότητα Y82 μηχανών πρεσών άχρηστων χαρτιών χαλαρών υλικών - 200Q
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Χαλαρά υλικά πακέτων μηχανών πρεσών άχρηστων χαρτιών κάθετα 200 τόνοι ονομαστικής δύναμης
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Ηλεκτρονικός έλεγχος που απαλλάσσει τη μηχανή Τύπου παλιοσίδερου 250 τόνοι που συσκευάζουν τη δύναμη
| Τάση:: | 380V, 50HZ |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 3 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 300kg |
Αυτόματη να συσκευάσει απορρίματος υψηλή ασφάλεια οριζόντια 3400*2100*3500mm μηχανών
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Δύναμη πίεσης: | 25 τόνος |
| Εξουσία: | 15KW |

