Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ paper baling press ] αγώνας 300 προϊόντα.
Μηχανή κατακόρυφης συσκευασίας 250 τόνων με 1500*1000*1600mm κιβώτιο τύπου και υδραυλική κίνηση πίεσης για συσκευασία αποβλήτων χαρτιού
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-250 |
|---|---|
| υλικό επεξεργασμένο: | Πλαστικό μπουκάλι |
| πλαστικού τύπου: | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 2500*2000*1200 (χιλ.) |
Υψηλής πυκνότητας παλιοσίδερου Τύπου μηχανών μέγεθος κιβωτίων Τύπου που προσαρμόζεται μεγάλο
| Τάση:: | 380V, 50HZ, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 13 - 17 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 1100 - 1760kg |
2.2Kw μηχανή πρεσών εγγράφου χαρτονιού/πρέσα συμπιεστών χαρτονιού με ειδικό Forklift
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
|---|---|
| εφαρμογή: | Έγγραφο και πλαστικό απορρίματος |
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
Απορρίματος αργιλίου υδραυλικός Τύπος μηχανών πρεσών σωλήνων 25t κάθετος
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετη πρέσα παλιοσίδερου |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
| Κύριος κύλινδρος: | 2 PC |
Μηχανή δεματοποίησης χαρτιού Y82-200 κάθετης διάταξης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-200 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Οριζόντιο εγγράφου πρεσών υλικό σίτισης μεταφορέων δεσίματος μηχανών χειρωνακτικό
| Πίεση συστημάτων: | 25Mpa |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | ημιαυτόματος, αυτόματος |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Ανακύκλωση της οριζόντιας να συσκευάσει μηχανής με την οθόνη αφής και τα ορατά παράθυρα
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 50 ~125 τόνοι |
| εφαρμογή: | Άχρηστα χαρτιά και πλαστικό |
Εκδιώξτε τον υδραυλικό να συσκευάσει τύπων εξοπλισμό 400*400mm υψηλή ταχύτητα μεγέθους δεμάτων
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 4100*4100*2600mm |
|---|---|
| μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1600*1200*800mm |
| μέγεθος δεμάτων: | 400*400mm |
Υδραυλικός Drive να συσκευάσει μετάλλων κυβοειδής φραγμός ελέγχου βαλβίδων μηχανών χειρωνακτικός
| Τάση:: | , που προσαρμόζονται |
|---|---|
| ποσοστό παραγωγής (χάλυβας): | 1.5 - 2.0 τόνοι/ωρ. |
| βάρος δεμάτων (χάλυβας): | 120 - 170kg |

