Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ paper baling press ] αγώνας 300 προϊόντα.
Y82-400 Υδραυλική κατακόρυφη συσκευή βαλβίδωσης με δύναμη 400 τόνων και ηλεκτρονικό έλεγχο για τη βαλβίδωση αποβλήτων χαρτιού
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-400 |
|---|---|
| υλικό επεξεργασμένο: | Πλαστικό μπουκάλι |
| πλαστικού τύπου: | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
Μηχανή Υδραυλικής Κάθετης Πρέσας Y82-315 με Δύναμη 315 Τόνων και Ηλεκτρονικό Έλεγχο για Πρεσάρισμα Χαρτιών
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-315 |
|---|---|
| υλικό επεξεργασμένο: | Πλαστικό μπουκάλι |
| πλαστικού τύπου: | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
Y82-160 Υδραυλική κάθετη συσκευή βαλβίδωσης με δύναμη 160 τόνων με ηλεκτρονικό έλεγχο για τη βαλβίδωση αποβλήτων χαρτιού
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
21.5Mpa υδραυλικοί συσκευάζοντας Τύπος τάσης/να συσκευάσει απορρίματος τύπος παραγωγής μηχανών
| Μέγεθος (L*W*H): | 3000*2100*1800mm |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Βάρος δεμάτων: | 15-35kg |
Μικρή μηχανή πρεσών εγγράφου για την ανακύκλωση 25 τόνοι εύκολη να συσσωρεύσει τη συσκευασία
| εφαρμογή: | Έγγραφο και πλαστικό απορρίματος |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 25 τόνοι |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
Ημι αυτόματη πλαστική να συσκευάσει άχρηστων χαρτιών μηχανή με το χειρωνακτικό δέσιμο
| Εξουσία: | 15KW~37kW |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Μέγεθος χοανών: | 2000*900MM |
Αυτόματη πρέσα παλιοσίδερου που βγάζει να συσκευάσει τη μηχανή Τύπου για την ανακυκλώνοντας βιομηχανία
| Όνομα: | Μηχανή πρεσών παλιοσίδερου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δεματοποίηση ανακύκλωση απορριμμάτων μετάλλων |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Remote έλεγχος |
Κάθετη να συσκευάσει μπουκαλιών της Pet μηχανή Τύπου/υδραυλική μηχανή Τύπου δεμάτων
| Μέγεθος: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 25Tons |
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου (L*W*H): | 980*430*1400mm |
Κάθετη χαλαρή υδραυλική να συσκευάσει μηχανή Τύπου για τη μεγαλύτερη πυκνότητα άχρηστων χαρτιών
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Υδραυλική κάθετη να συσκευάσει πλήρης προδιαγραφή κυλίνδρων Τύπου τοποθετημένη κορυφή
| Μέγεθος: | 1550*1850*3800mm |
|---|---|
| Δύναμη πίεσης: | 25 τόνοι |
| Πίεση συστημάτων: | 12.5Mpa |

