Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ scrap metal cutting machine ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μηχανή Ψαλιδιού Μεταλλικών Σκουπιδιών Οριζόντια WS-500 με Μέγιστη Δύναμη Κοπής 5000kn και Μήκος Λεπίδας 1400/1600mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-500 |
|---|---|
| Τύπος: | Καταστροφέας εγγράφων παλιοσίδερου |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
Υδραυλικό χαλκού παλιοσίδερου μηχανών που συμπιέζεται αυτοκίνητο τεμνουσών στα δέματα
| εφαρμογή: | Παλιοσίδερο |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 400Tons ~1250Tons |
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
Τετραγωνική κουρά απορρίματος φύλλων υδραυλική/κουρεύοντας μηχανή 900mm χάλυβα λεπίδα
| Μέγιστη τέμνουσα δύναμη: | 4000kN |
|---|---|
| Γωνιακή κουρά: | 5 βαθμοί |
| Ύψος Worktable: | 700mm |
Μηχανή πρεσών παλιοσίδερου PLC για τις αυτοκινητικές εγκαταστάσεις ανακύκλωσης
| Ύψος κουράς: | 300mm |
|---|---|
| Χρόνοι κουράς: | 2-3 φορές ανά λεπτό |
| Δύναμη: | 45KW*2 |
Μηχανή Ψαλιδιού Μεταλλικών Σκουπιδιών Οριζόντιας Τομής WS-500 με Μέγιστη Δύναμη Κοπής 5000kn, Μήκος Λάμας 1400/1600mm και Ρυθμό Παραγωγής 6-9t/H
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-500 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 5000kN |
| Μήκος λεπίδας: | 1400/1600 mm |
WS-315 Οριζόντια μηχανή κοπής μεταλλικών απορριμμάτων με μέγιστη δύναμη κοπής 3150kn, μήκος λεπίδας 800mm και ρυθμό παραγωγής 3-5t/h
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-315 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 3150kN |
| Μήκος λεπίδας: | 800 χλστ |
Ψαλίδι Υδραυλικό για Παλιοσίδερα WS-400 με Μέγιστη Δύναμη Κοπής 4000kn, Μήκος Λάμας 1400mm και Παραγωγή 4-6t/H
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 4000KN |
|---|---|
| Μήκος λεπίδας: | 1400 χλστ |
| Ποσοστό παραγωγής: | 4-6T/H |
WS-500 Υδραυλική μηχανή κοπής χάλυβα από σκουπίδια με οριζόντια δομή για επεξεργασία χάλυβα από σκουπίδια υψηλής απόδοσης
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 5000kN |
|---|---|
| Μήκος λεπίδας: | 1400mm |
| Ποσοστό παραγωγής: | 6-8t/h |
Μεγάλη μηχανή κοπής βαρέων μεταλλικών απορριμμάτων Q91-1000
| Control Method: | PLC with remote control |
|---|---|
| Press box size: | 8000*2000*1200mm |
| blade length: | 2100mm |
Τέμνουσα μηχανή παλιοσίδερου δύναμης υδραυλική οριζόντια για το αυτοκίνητο αποβλήτων
| Αριθμό μοντέλου: | HBS |
|---|---|
| Τάση: | 25 /31.5Mpa |
| Εκτιμημένη ταχύτητα: | 1480 περιστροφές/λεπτό |

