Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ scrap metal cutting machine ] αγώνας 322 προϊόντα.
WS-630 Υδραυλική Αυτόματη Γερανογέφυρα Ψαλιδιού με Μέγιστη Δύναμη Κοπής 6300kn, Μήκος Λεπίδας 1400mm και Ρυθμό Παραγωγής 8-15t/H
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-630 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 6300kN |
| Μήκος λεπίδας: | 1400/1600 mm |
Πρέσα Τύπου παλιοσίδερου κυλίνδρων πίεσης 125 τόνου αυτόματη για την εύκολη εργασία
| Όνομα: | Πρέσα Τύπου παλιοσίδερου |
|---|---|
| Υλικό: | Παλιοσίδερο (σίδηρος, χαλκός, αργίλιο, ανοξείδωτο, κ.λπ.) |
| Κίνηση: | Υδραυλικός |
Q43 - Υδραυλική σαν αλλιγάτορας μηχανή 5000 KN 710mm ανακύκλωσης κουράς παλιοσίδερου 500
| Τύπος: | Σαν αλλιγάτορας κουρά παλιοσίδερου |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Πρότυπο: | Q43-500 |
Οριζόντιος τόνος κουράς κιβωτίων παλιοσίδερου αυτόματος 630 πλήρως 1400 χιλ.
| Όνομα: | Κουρά κιβωτίων απορρίματος μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλική κίνηση |
| Μήκος λεπίδων: | 1400 χιλ. |
420 mm ύψος κοπής χάλυβα με υδραυλική κίνηση
| Πίεση συστήματος: | ≤26MPa |
|---|---|
| Ύψος κουράς: | 420mm |
| Ταχύτητα κοπής: | 2 - 3 φορές / λεπτό |
Τεχνική μηχανή κοπής χάλυβα σε συχνότητα 50Hz
| Automation: | Automatic PLC With Remote Control |
|---|---|
| Control Method: | PLC Auto-Control |
| Specification: | 630TONS POWER-1250 TONS |
Αυτόματη μηχανή ανακύκλωσης κουράς παλιοσίδερου 300mm
| Ύψος κουράς: | 300mm |
|---|---|
| Χρόνοι κουράς: | 2-3 φορές ανά λεπτό |
| Δύναμη: | 45KW*2 |
WS-630 εξοπλισμός επεξεργασίας κουράς παλιοσίδερου ODM
| Όνομα: | Κουρά εμπορευματοκιβωτίων παλιοσίδερου |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλικός |
| Μήκος λεπίδων: | 1400 χιλ. |
Κινητή αυτόματη ενσωματωμένη ανακύκλωση χάλυβα κουράς παλιοσίδερου 300mm
| εφαρμογή: | Ανακυκλώνοντας βιομηχανία παλιοσίδερου |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλικός |
| Ύψος κουράς: | 300mm |
Βαριά παλιοσίδερου εμπορευματοκιβωτίων απορρίματα χάλυβα κουράς τέμνοντα 630 τόνος
| Όνομα: | Κουρά εμπορευματοκιβωτίων παλιοσίδερου |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | υδραυλικός |
| Μήκος λεπίδων: | 1400 χιλ. |

