Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ scrap metal cutting machine ] αγώνας 322 προϊόντα.
Αυτόματος υδραυλικός αποβλήτων 630t παλιοσίδερου cOem μηχανών κουράς ανακυκλώνοντας
| Προϊόν Nmae: | Κουρά ατσάλινων σκελετών |
|---|---|
| Τύπος δύναμης: | Υδραυλικός |
| Λειτουργία: | Κουρά μετάλλων αποβλήτων |
Σχεδιάγραμμα σωλήνων/αργιλίου χάλυβα κουράς παλιοσίδερου τύπων τιγρών/3150KN 37 KW
| Εφαρμογή: | Τέμνον σχεδιάγραμμα σωλήνων/αργιλίου χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Max.Cutting δύναμη: | 3150KN |
Μέταλλο απορρίματος που κόβει τη μακρινή κουρά ατσάλινων σκελετών για 500t
| Προϊόν Nmae: | Κουρά ατσάλινων σκελετών |
|---|---|
| Πίεση υδραυλικών συστημάτων: | Υδραυλικός |
| Λειτουργία: | Κουρά μετάλλων αποβλήτων |
500 τόνοι που ανακυκλώνουν τη βαρέων καθηκόντων υδραυλική μηχανή κουράς μετάλλων με την κάλυψη πορτών
| Προϊόν Nmae: | Ανακυκλώνοντας μηχανή |
|---|---|
| Πίεση υδραυλικών συστημάτων: | Υδραυλικός |
| Λειτουργία: | Κουρά μετάλλων αποβλήτων |
7.5kw υδραυλική κροκοδείλων μηχανή κουράς μετάλλων απορρίματος σαν αλλιγάτορας
| Τύπος: | Κουρεύοντας μηχανή |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Πρότυπο: | Q43-630 |
148kw υδραυλική πρέσα παλιοσίδερου
| Κύριο Cyl. Δύναμη: | 500 τόνος |
|---|---|
| Βάρος του δέματος: | 700~2000 κλ |
| Μέγεθος του δέματος: | 700*700 W×H/mm |
WS-630 Οριζόντια μηχανή κοπής απορριμμάτων με μέγιστη δύναμη κοπής 6300kn 1400mm μήκος λεπίδας και ρυθμός παραγωγής 8-12t/h
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | WS-630 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 6300kN |
| Μήκος λεπίδας: | 1400 χλστ |
55kw ανοξείδωτο του ISO 1500mm κουρά παλιοσίδερου λεπίδων
| Τύπος: | Κουρεύοντας μηχανές, υδραυλικός, τέμνοντα μηχανήματα μετάλλων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Μήκος λεπίδων: | 1500mm |
WS-315 μοντέλο τσεκούρι με μέγιστη δύναμη κοπής 3150kn και μήκος λεπίδας 800mm για επεξεργασία των μεταλλικών σκουπιδιών
| Μοντέλο Αρ.: | WS-315 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη κοπής: | 3150kN |
| Μήκος λεπίδας: | 800mm |
Πράσινη λειτουργία υψηλής δύναμης Briquetter 45kw τσιπ παλιοσίδερου που λειτουργεί ομαλά
| εφαρμογή: | Παλιοσίδερο |
|---|---|
| Εξουσία: | 45kW |
| Λειτουργικό σύστημα: | PLC |

