Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ vertical baling press ] αγώνας 204 προϊόντα.
Υδραυλική να συσκευάσει εγγράφου απορρίματος μηχανή 12,5 πίεση ISO9001 Τύπου συστημάτων MPA
| Ονομαστική δύναμη: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τάση: | 21.5 MPA, που προσαρμόζεται |
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
Ημι αυτόματος υφαντικός οριζόντιος συσκευάζοντας Τύπος μετάλλων εγγράφου πλαστικός
| Όνομα: | Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | Υδραυλικός |
| Αυτόματος βαθμός: | Ημιαυτόματος |
Να συσκευάσει απορρίματος 250 τόνου υδραυλικά απόβλητα Rrecycling Eequipment Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Πρέσα απορρίματος αργιλίου |
|---|---|
| Μέθοδος εξόδου: | Μπροστινό να βγάλει |
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |
Y81-630 οριζόντιος απορρίματος πρεσών συσκευάζοντας Τύπος μετάλλων αργιλίου μηχανών υδραυλικός
| Όνομα προϊόντων: | να συσκευάσει μετάλλων μηχανή |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 630 τόνος |
| Μέγεθος του κιβωτίου τροφών: | 3500*3000*1300 χιλ. |
Υδραυλική Κάθετη Μπαλοποιητική Μηχανή Y82-63
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-63 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Κάθετη να συσκευάσει μπουκαλιών της Pet μηχανή Τύπου/υδραυλική μηχανή Τύπου δεμάτων
| Μέγεθος: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 25Tons |
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου (L*W*H): | 980*430*1400mm |
Τοποθετημένη κορυφή πλαστική να συσκευάσει κυλίνδρων μηχανή με τον έλεγχο 18.5kw PLC
| εφαρμογή: | Υφαμένες τσάντες/ύφασμα, άχρηστα χαρτιά, έγγραφο απορρίματος |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 120tons |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
Κάθετη χαλαρή υδραυλική να συσκευάσει μηχανή Τύπου για τη μεγαλύτερη πυκνότητα άχρηστων χαρτιών
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Ύφασμα που συσκευάζει την κάθετη μηχανή πρεσών για cottonwool την υψηλή αποδοτικότητα νημάτων
| Μηχάνημα μεγέθους: | 2060*1760*5900mm |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 22 KW |
| Κατάσταση: | Νέα |
Χαλαρά υλικά πακέτων μηχανών πρεσών άχρηστων χαρτιών κάθετα 200 τόνοι ονομαστικής δύναμης
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |

