Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ vertical baling press ] αγώνας 204 προϊόντα.
Ημι αυτόματη να συσκευάσει άχρηστων χαρτιών 60kw μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετη πρέσα παλιοσίδερου |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Ημι αυτόματος |
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
Μεγαλύτερη πυκνότητα 160 κάθετων τόνοι μηχανών πρεσών/βιομηχανική πρέσα χαρτονιού
| Μέγεθος: | 2060*1760*5900 χιλ. |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 160 τόνοι |
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
Y82-315 Υδραυλική συσκευή κάθετης συσκευασίας σφραγίσματος χαρτιού με δύναμη 315 τόνων και μέγεθος κιβωτίου τύπου 2200*1100*3000 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-315 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Y81K-315 Hydraulic Scrap Metal Baler with 600x600mm Bale Size and 300-500kg Bale Weight
| Μοντέλο αριθ.: | Y81K-315 |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος πλαισίου: | 2500*2000*1200 (χιλ.) |
Υ82-160 Υδραυλική κάθετη συσκευή σφραγίσματος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Y82-160 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Y82-400 Υδραυλική Κάθετη Μηχανή Δεσμοποίησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-400 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
Μηχανή δεματοποίησης χαρτιού Y82-200 κάθετης διάταξης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-200 |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτοματοποίηση |
| Μηχανογραφημένος: | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
Κάθετη μεγαλύτερη πυκνότητα Y82 μηχανών πρεσών άχρηστων χαρτιών χαλαρών υλικών - 200Q
| Μέγεθος: | 1150*1750/1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 200Tons |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Ημι αυτόματη κάθετη μηχανή πρεσών/κάθετη πρέσα ISO9001 χαρτονιού
| εφαρμογή: | Υφαμένες τσάντες |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Εξουσία: | 7.5KW~22kW |
Χειρωνακτική κάθετη μηχανή πρεσών για τη χειρωνακτική λειτουργία βαλβίδων αχύρου ταινιών χαρτονιού
| εφαρμογή: | Υφαμένες τσάντες |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Εξουσία: | 7.5KW~22kW |

