Όλα τα Προϊόντα
-
Άχρηστα πρέσα Μηχανή
-
Οριζόντια να συσκευάσει μηχανή
-
Κουρά ατσάλινων σκελετών
-
Μηχανή πρεσών εγγράφου
-
Κουρά παλιοσίδερου
-
Μηχανή καταστροφέων εγγράφων χάλυβα
-
Φορητό πρέσα
-
Επιτεθείτε τη μηχανή
-
σαν αλλιγάτορας κουρά μετάλλων
-
υδραυλικός συσκευάζοντας Τύπος
-
Κάθετη μηχανή πρεσών
-
Briquetting μετάλλων Τύπος
-
Ηλεκτρικοί ανυψωτικοί μαγνήτες
-
Βοηθητικός εξοπλισμός
-
ManuΗ μηχανή πρεσών λειτουργεί πολύ καλά. -
AnkitΗ πρέσα σας είναι πολύ καλή και λειτουργεί καλά. Τα δέματα παλιοσίδερου είναι μεγάλα.
λέξεις-κλειδιά [ vertical baling press ] αγώνας 204 προϊόντα.
Να συσκευάσει εγγράφου κυλίνδρων πετρελαίου τύπων μηχανή Τύπου χωρίς πλαστική υποστήριξη ιδρύματος
| εφαρμογή: | Υφαμένες τσάντες, έγγραφο |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη τύπου: | Υδραυλικός |
| Εξουσία: | 22kW |
Διαφορετική να συσκευάσει πίεσης κάθετη ασφαλής χειρωνακτική εύκολη λειτουργία μηχανών
| Μέγεθος: | 1850*700*3700mm |
|---|---|
| Δύναμη πίεσης: | 25 τόνος |
| Πίεση συστημάτων: | 12.5Mpa |
Διπλή να συσκευάσει απορρίματος κυλίνδρων 1800kg υδραυλική μηχανή Τύπου
| Όνομα προϊόντων: | Πρέσα μετάλλων |
|---|---|
| Δέμα που απαλλάσσει τον τρόπο: | Χειρωνακτική επανάληψη |
| Κύριο Cyl.Force: | 2000 τόνος |
Αυτόματη να συσκευάσει απορρίματος υψηλή ασφάλεια οριζόντια 3400*2100*3500mm μηχανών
| Κύριο μέγεθος μηχανών: | 3400*2100*3500mm |
|---|---|
| Δύναμη πίεσης: | 25 τόνος |
| Εξουσία: | 15KW |
Y82-250 υδραυλικά απορρίματος πρεσών άχρηστα χαρτιά μετάλλων μηχανών κάθετα 1500*900mm
| Όνομα προϊόντων: | υδραυλική μηχανή Τύπου δεμάτων |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 250 τόνος |
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 1500*900*1900 χιλ. |
15kW κάθετη μηχανή πρεσών/να συσκευάσει βαμβακιού αποβλήτων μηχανή 1150*1850*3650mm
| Μέγεθος: | 1150*1850*3650mm |
|---|---|
| Ονομαστική δύναμη: | 63Tons |
| Τάση: | , που προσαρμόζονται |
Y82-200 Υδραυλική Κάθετη Πρέσα Δεσμολόγησης 200 Τόνων Ημιαυτόματη με Κιβώτιο Πρέσας 1500*1000*1600mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-200 |
|---|---|
| Τύπος: | δεματοποιητής παλιοσίδερων |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματος |
Υδραυλική κάθετη μηχανή συμπίεσης πλαστικών Y82-250
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Υ82-250 |
|---|---|
| Τύπος: | Υδραυλικό πρέσο διπλής στήλης |
| Αυτοματοποίηση: | Μη αυτόματος |
Για πολλές χρήσεις κάθετη πλαστική να συσκευάσει μηχανή αργίλιο παλιοσίδερου 315 τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Πλαστική να συσκευάσει μηχανή |
|---|---|
| Κύριο Cyl.Force: | 315 τόνος |
| Μέγεθος κιβωτίων Τύπου: | 2200*1100*2000 χιλ. |

